front-start
hdr-pro-n
IMGZapanuj nad swoim ciśnieniem
Dbając o prawidłowe ciśnienie, dłużej będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem. A jeśli już cierpisz na nadciśnienie, dzięki rozpoczęciu leczenia zmniejszysz ryzyko różnych chorób.
 
IMGRuch to najlepsze lekarstwo
Regularna aktywność fizyczna w bezpieczny sposób obniża ciśnienie tętnicze krwi. Sport uprawiany od dzieciństwa zmniejsza ryzyko powstania nadciśnienia w wieku dojrzałym.
 
IMGPozbądź się brzucha!
Płaski, dobrze umięśniony brzuch jest nie tylko podporą figury. To także szansa, aby mieć prawidłowe ciśnienie krwi i zdrowe serce.
 
IMGNadciśnienie groźne dla serca
Nieleczone nadciśnienie uszkadza wszystkie naczynia krwionośne, także doprowadzające krew do mięśnia sercowego, co wielokrotnie zwiększa ryzyko różnych jego chorób. Im dłużej utrzymuje się nadciśnienie, im wyższe osiąga wartości, tym poważniejsze są skutki dla serca.
 
IMGChorują nie tylko mężczyźni
Panuje powszechne przekonanie, że na nadciśnienie cierpią przede wszystkim mężczyźni. Opinia ta nie do końca jest prawdziwa, choć rzeczywiście kobiety chorują rzadziej – ale do pewnego wieku.
 
IMGNajlepszy lek XXI wieku
Nie znosisz ćwiczeń. Nie masz czasu ani ochoty na żadne treningi. A zatem ten artykułjest właśnie dla CIEBIE!
 
IMGSercowe sprawy kobiet
Czy kardiologia może być feministyczna? Nie tylko może, ale wręcz powinna, bo naukowcy odkryli, że serce kobiety znacznie się różni od męskiego.
 
IMGSerce jak dzwon
Przestaniemy przedwcześnie umierać na serce, jeśli sami zadbamy o swoje zdrowie. Na cud-pigułkę nie ma co liczyć.
 
sm